Hitta hit

TK Traktordelar är beläget precis utanför Linköping nära samhället Linghem. Se kartan för närmare beskrivning.

Vimarka Humpen 3, 58592 Linköping, Sverige, Lat: 58.417593, Long: 15.766925+46 (0) 13 35 73 00info@tktraktordelar.se

Medarbetare

Vi är totalt 18 personer som arbetar på anläggningen med den dagliga verksamheten.

Demontörerna arbetar först med att plocka ner utvalda maskiner och därefter med rengöring, sortering och resterande kvalitetsarbete. Våra lageranställda sorterar och märker sedan upp de utvalda reservdelarna, kvalitetsmärker dem och lägger in delarna i vår databas där all info om delen lagras. Därefter kör de ut reservdelarna till våra inne- eller utelager. Sju kunniga säljare hjälper dig gärna med din förfrågan och ser till att du får delen du behöver.

Försäljning & Administration

Roger Hjärtström

Inköp/Säljare013-35 73 01roger@tktraktordelar.se

Jan Johansson

Inköp/Säljare013-35 73 02janne@tktraktordelar.se

Johan Vårdstedt

Inköp/Säljare013-35 73 03johan@tktraktordelar.se

Melker Rothman

Säljare013-35 73 04melle@tktraktordelar.se

Mattias Karlsson

Säljare013-35 73 09mattias@tktraktordelar.se

Maria Weidermark

Administratör013-35 73 06maria@tktraktordelar.se

Petra Törnström

Administratör013-35 73 08petra@tktraktordelar.se

Oscar Vårdstedt

Administrativ assistent

Verkstad & Lager

Pär Forzén

Lageransvarig

Alexander Johansson

Lagerassistent

Anders Fix

Verkstadsansvarig

Fredrik Hjärtström

Demontör

Mikael Backstulid

Demontör

Torbjörn Gunnar

Reparatör / Demontör

Transport

Mats Damberg

BIl & Släp070-2235549mats@tktraktordelar.se

Gustav Karlsson

Maskintrailer070-6365549gustav@tktraktordelar.se